KONST / Oljemålningar / Oljemålning 3466485
nr 346 6485
signerad, kvinnoporträtt, tidigt 1900-tal, 80x63
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 7 februari 2005
800 kr
1.000 kr
900 kr
950 kr